V VASTUTUSTUNDLIKKUS
A AUSUS
U USALDUSVÄÄRSUS

Meie väärtusteks on VASTUTUSTUNDLIK ja AUS käitumine, et olla USALDUSVÄÄRNE  ning avatud meele ja vaimuga koostööpartner.

Aastast 2009 on Vodja kooli kõrval toimetanud  VAU MTÜ.
Ütleb ju vanasõnagi, et “Heal lapsel mitu nime.” Nii on ka VAU MTÜ nime puhul, mis kätkeb endas mitut tähendust. Esimene ja ametlik nimi on VODJA AVATUD UKSED, teine räägib meie väärtushinnangutest Vastutustundlikkus, Ausus ja Usaldusväärsus.  Ja kui sellest veel väheks jääb, siis VAU elamused on meie juures ühel või teisel viisil garanteeritud.

Viimase paari aasta jooksul on VAU toimetamised eriti suure hoo sisse saanud, millest on nüüdseks välja kasvanud VAU kool.

Mis kool see VAU kool siis õigupoolest on?
VAU kool on loodud Vodja kooli kõrvale, et (meie jaoks maailma parima) Vodja kooli uksed võiks olla avatud ka paljudele teistele huvilistele. Pakume põnevaid ja eripäraseid õppimisvõimalusi meie mõisakooli keskkonnas. Samuti on üks VAU kooli eesmärke luua Vodjale parem õpikeskkond nii lastele kui ka täiskasvanutele Järvamaal kui ka üle Eesti.

MTÜ VAU lähtub oma tegevuses Eesti kodanikeühenduste eetikakoodeksi põhimõtetest, mis on avalikult kättesaadavad aadressilt: http://www.ngo.ee/eetikakoodeks. VAU MTÜ juhatuse liikmed on Rein Rebane, Riina Põldvee ja Ireen Lehtmets.

Meie tegemistega saate ennast kursis hoida aeg-ajalt ka meie näoraamatu lehte külastades – www.facebook.com/vaukool.