Teenused

Sünnipäevad VAU koolis

Kui peate plaani kus ja kuidas järgmine sünnipäevapidu maha pidada, siis pakume võimalust seda teha VAU koolis – kas pole mitte väärt mõte?     Tegutseme Vodja mõisa territooriumil ning ruumi on meil palju kõigi erinevate tegevuste jaoks millega allpool saate lähemalt tutvuda. Meil on hobukool, kus elavad vahvad õpetajad Essa, Amor ja Apsakas, loovuskoolis on puutöö-, käsitöö- ja kunstiklass. Korralik köök kus valmivad ainult parimad road.     Valige välja teid huvitav teema ning küsige lisainfot või hinnapakkumist. Vastame rõõmuga kõigile teie küsimustele! Sünnipäeva kava ja hind kujuneb vastavalt teie vajadusi arvestades. Võite tellida sünnipäeva korraldamise koos meiepoolse toitlustusega või ilma.

Sünnipäevade teemad

Sünnipäev koos loomadega
loomadega
  • Sünnipäev koos loomadega – Kui ma vaid oskaks loomade keelt, mida kõike nad võiksid mulle küll rääkida … ? Nii on unistanud paljud meist ja see on ka paljude laste salasoov, mõista, mida loomad neile räägivad ja uskuge mind – neil on paljutki, mida meile inimestele õpetada.
Piilume pisut loomariigi salamaailma. Tegeleme hobustega, koera, kassi ja jänestega ning räägime lähemalt kuidas loomadega suhelda nii, et oleks tekiks vastastikune mõistmine.
VAU Fotojaht
fotojaht Fotojaht pakub hulganisti avastamisrõõmu ja VAU elamusi. Vaatame meid ümbritsevat uutmoodi ja avastame millimallikate makromaailma. Üheskoos tulemusi vaadates ja torti süües on rõõm saavutuste üle veelgi suurem. Fotojahi lõpptulemusena valmib ka vahva video tehtud fotodest ja jahiretkest. Parim mälestus sünnipäevapeost!
Mõisahärra aardejaht
wodja-kaart Igas korralikus mõisas on mõned peidetud aarded, küsimus on vaid kuidas neid leida? Seepärast ongi tore kui kamp sõpru on koos, sest mitu pead on ikka mitu pead ja salapäraste mõistatuste lahendamine ning aarde otsimine on koos lihtsam ja lõbusam.
Lahe laste kokakool
sõnad „tervislik toit“ ja „kool“ ei kuulu just laste lemmikute hulka … . Hmm…, aga mis oleks kui mängiks väheke toiduga – vaat see võiks alles põnev olla! Valmistame üheskoos tervislikust toorainest maitsvaid ning vahva väljanägemisega roogasid. Vastavalt ilmale, kas hubases köögis või lõkke ääres grillides. Igaüks saab end sel päeval tunda otsekui gurmee restorani peakokk. Ka kokakunst on KUNST, mille jäädvustame teie jaoks toreda fotogaleriina.
Jalgpall ruulib! – tõeline poistekas!
Head jalgpalli pole kunagi liiga palju. See sportlik ja väljakutseid täis sünnipäev pole nannipunnidele! Nii nagu pealkirigi lubab, saab jalgpalli taguda … ja palju. Meil on kaks erineva suurusega staadionit ja palju palle! Jalgpallile lisaks on kavas ka muid ägedaid võistlusmänge.