Sünnipäevad VAU koolis

Kui peate plaani kus ja kuidas järgmine sünnipäevapidu maha pidada, siis pakume võimalust seda teha VAU koolis – kas pole mitte väärt mõte?     Tegutseme Vodja mõisa territooriumil ning ruumi on meil palju kõigi erinevate tegevuste jaoks millega allpool saate lähemalt tutvuda. Meil on hobukool, kus elavad vahvad õpetajad Essa, Amor ja Apsakas, loovuskoolis on puutöö-, käsitöö- ja kunstiklass. Korralik köök kus valmivad ainult parimad road.     Valige välja teid huvitav teema ning küsige lisainfot või hinnapakkumist. Vastame rõõmuga kõigile teie küsimustele! Sünnipäeva kava ja hind kujuneb vastavalt teie vajadusi arvestades. Võite tellida sünnipäeva korraldamise koos meiepoolse toitlustusega või ilma.