Õuesõppepäeva ajakava

VAU! Koolipäev koos hobustega!

Sihtrühm: I ja II kooliaste. Õppepäeva programm kohandatakse õpilaste vanust, aastaaegu ja huvisid arvestades.
Kestus: 5,5 tundi
Rühma suurus: piirarv  30 õppijat
Õuesõppe päeva programm Vodja mõisakoolis viib teid näiteks Hobukooli, kunstiklassi, puutöökotta ja jalgpalliväljakule. Hobukool on kool, kus õpetajateks on hobused ja uskuge, neil on meile, inimestele paljutki õpetada – vaatama sügavamale enese sisse ja samuti enese ümber, nägema inimesi meie ümber teistsuguse, selgema pilgu läbi. Paljudes tegevustes väärtustame taaskasutust.

Hind: 12 eurot / õppija, sisaldab maitsvat mõisakooli lõunasööki. Iga 10 õppija kohta täiskasvanu tasuta.

Palume programmi broneerida vähemalt 2 nädalat enne soovitud kuupäevi. Lisainfot jagame suurima rõõmuga, võtke ühendust!

Õppepäeva  näitlik ajakava:
  • 9:30Saabumine ja päeva avaring
    Päeva sissejuhatus - tutvumismängud, päevakava ja reeglite tutvustus. Laste jaotamine kolmeks rühmaks. Ajavahemikus 10:00 – 13:00 läbib iga rühm järgnevad töötoad:
  • 10:00 Erinevad töötoad, kus rühmad osalevad vahetustega. Kestvus 3 tundi.
    Kolme tunni jooksul läbivad rühmad järgemööda kolm erinevat töötuba: Hobukooli tunni, mis hea ilma korral toimub õues , saju korral hobukooli klassiruumis. Kepphobuste meistriklassi, kus iga osaleja meisterdab enesele kepphobuse, mille saab koju kaasa. Regilaulu ja pillimängu loovtund, mille jooksul luuakse regilaul õpetaja etteantud teemal ning valmistatakse ise pille.
  • 13:00 Lõuna
    Pakume maitsvat mõisakooli lõunasööki.
  • 13:30 Humoorikas kepphobuste jalgpall
    Kepphobuste jalgpall on üks ütlemata lõbus ja parajalt väljakutset esitav tegevus kus mängureeglid on tavatud, põnevust ja ootamatusi on küllaga. Hea tulemuse toob sõbralik ja ladus meeskonnatöö.
  • 14:00 Lõpuring
    Teeme üheskoos sõbralikus juturingis päeva kokkuvõtte, kuulame regilaulude esitusi, jagame auhindu ning võtame linnupetet enne teele asumist.