Hobukool

lugemishops aVAU Hobukool on üks isevärki kool kus õpetajateks on kolm toredat ja tarka hobust, Essa, Apsakas ja Amor.
Nendega koos õppimine on puhas rõõm. Lugemine, emakeel, ajalugu, inimeseõpetus, bioloogia, kehaline kasvatus on kõigest mõned ainetest, mida saame koos hobustega õppida.
Tunnid toimuvad nii hobukooli klassiruumis kui ka õues.
Essa, Apsaka ja Amori kõrval aitavad lastel õppida veel ka meie VAU kooli õpetajad Annika ja Tiia, kes on otsekui tõlgiks hobuste ja laste vahel.

Samuti töötavad meie hobused ka psühholoogidena, kes aitavad lastel ja noortel tuua selgust paljudes elu sasipundardes.
Võiks isegi öelda, et nad on oma ala tõelised professionaalid – nad iial ei kritiseeri, ei anna hinnanguid, vaid on alati jäägitult ausad ja peegeldavad meile tagasi meie endi sisemaailma, suhtumisi ja hoiakuid. Enesearengu programmid on meil välja töötatud nii gruppidele kui ka individuaal tundideks.

Allpool veidi lähemalt kolmest peamisest hobukooli suunast: